ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14929109
*
nr 1492 9109
Spegel
Lackerad furu, 54x95 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 september 2022
kl 19:54:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/9 15:12:15
1
150 kr
26/9 13:45:19
2
300 kr
26/9 15:34:19
1
250 kr
26/9 15:34:19
2
300 kr (Budbetjänt)
26/9 15:34:32
1
350 kr
26/9 16:13:20
3
400 kr
26/9 19:12:05
1
450 kr
26/9 19:14:36
3
500 kr
26/9 19:36:53
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lackerad furu spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1492 9109
Spegel
Lackerad furu, 54x95 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/9 15:12:15 | 1 | 150 kr |
26/9 13:45:19 | 2 | 300 kr |
26/9 15:34:19 | 1 | 250 kr |
26/9 15:34:19 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
26/9 15:34:32 | 1 | 350 kr |
26/9 16:13:20 | 3 | 400 kr |
26/9 19:12:05 | 1 | 450 kr |
26/9 19:14:36 | 3 | 500 kr |
26/9 19:36:53 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lackerad furu spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45